Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Benowo - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Malbork

Malbork(Benowo + 18 km)

815 000 zł157 m² 5 191,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Krasińskiego

Tczew(Benowo + 25 km)

680 000 zł90,42 m² 7 520,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:676 m²

Dom W cenie mieszkania! Przytulny - Komfortowy - Dom Jednorodzinny - Piękna Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się w Tczewie przy ul. Krasińskiego. Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Prabuty(Benowo + 24 km)

790 000 zł176,90 m² 4 465,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 176,9 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Prabut. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Malbork

Malbork(Benowo + 18 km)

950 000 zł151,45 m² 6 272,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:303 m²

Na sprzedaż skrajny segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni łącznej z garażem 151,45 m2 wybudowany w 2011 roku usytowany na działce o powierzchni 303 m2. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Morawy

Morawy(Benowo + 25 km)

4 299 000 zł496 m² 8 667,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:27 755 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Klasztornym w powiecie kwidzyńskim, w pierwszej linii zabudowy. Przestronny, parterowy dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Kałdowo

Kałdowo(Benowo + 20 km)

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla klienta gotówkowego dom (szereg) do remontu atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kwidzyn

Zacisze,Kwidzyn(Benowo + 19 km)

799 000 zł260 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania dwukondygnacyjny budynek mieszkalny przy ulicy Długiej w Kwidzynie. Działka jest ogrodzona i ma powierzchnie 480 m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czwartaki,Malbork(Benowo + 18 km)

699 000 zł104 m² 6 721,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:358 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w całości podpiwniczony o powierzchni użytkowej około 104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Śliwiny

Śliwiny(Benowo + 23 km)

690 000 zł101,82 m² 6 776,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej wynoszącej około 101,82 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Gnojewo

Gnojewo(Benowo + 18 km)

450 000 zł330 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - Zabytkowy budynek z czerwonej cegły w Gnojewie Szukasz nieruchomości z "duszą", która połączy historyczny urok z doskonałą lokalizacją biznesową?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Benowo

Benowo,pomorskie

250 000 zł186 m² 1 341,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta: przedstawiamy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 186,30 mkw z działka o powierzchni 2100 mkw w miejscowości Benowo. Lokalizacja : Ta lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Benowo

Benowo,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Dom 12-letni (pustak) jednorodzinny ,parterowy, 60m kwadratowych (3 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 garderoby) z działką 0,60 ara (0,27 ara lasu i 0,33 ara ziemi) niedaleko drogi wojewódzkiej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij